Aktualności z życia Stowarzyszenia

1 miesiąc 1 tydzień temu

W ostatni poniedziałek grupa PRP wybrała się do Galerii Ośrodka Plastycznej Twórczości Dziecka w Toruniu. Podczas zajęć mieliśmy przyjemność wystąpić w Toruń TV. Fragment wiadomości z naszym udziałem poniżej.

Majówka z kulturą
Wyjście na lody

1 miesiąc 1 tydzień temu

Dziś w ramach warsztatów byliśmy na spacerze. Ponadto wybraliśmy się do cukierni Sowa, żeby odebrać naszą wygraną w konkursie ekologicznym. Każdy mógł sobie wybrać to, na co ma ochotę. Wszystko bardzo nam smakowało.

Zajęcia plastyczne

1 miesiąc 1 tydzień temu

Dziś grupa PRP odwiedziła Galerię Plastycznej Twórczości Dziecka. Naszym zadaniem było narysowanie autoportretu. Dzięki przyklejeniu kolorowych foli nasze prace były bardzo efektowne.

Photos from Stowarzyszenie

1 miesiąc 3 tygodni temu

W ostatni piątek grupa PRP wybrała się do Grabowca. Tam mieliśmy okazję zobaczyć jak wygląda stadnina koni, poznać bliżej te piękne zwierzęta. Każdy miał okazję nakarmić konie. Największą atrakcją była nauka jazdy konnej. Spędziliśmy aktywnie czas na świeżym powietrzu. Na koniec czekały na nas pyszne kiełbaski z ogniska.

Photos from Stowarzyszenie

1 miesiąc 3 tygodni temu

W ubiegłym tygodniu grupa PRP korzystała z pięknej pogody podczas zajęć na świeżym powietrzu. Uczestniczyliśmy w konkurencjach sprawnościowych, które miały na celu naukę współpracy, doskonalenie naszej motoryki i oczywiście dobrą zabawę.

Zapraszamy!
Osoby chętne prosimy o zgłoszenia do 17.05.2019r. (zgłoszenia przyjmuje Kamila Ratajczak, pok. nr 3).

1 miesiąc 3 tygodni temu

Dziś przedstawiciele naszego Stowarzyszenia brali udział w konkursie ekologicznym. Nasza grupa- Justyna Went, Ania Grzegorzewska i Jarek Cierzniewski zdobyli II miejsce. Gratulujemy🏆🏆🏆

Uwaga KIS!
Zajęcia dzienne w piątek (26.04.2019r.) są odwołane.

Śniadanie Wielkanocne w PRP